“Zeybek’ten memnuniyet, OY ORANINI GEÇTİ”

“Zeybek’ten memnuniyet, OY ORANINI GEÇTİ”

AK Parti Genel Merkez Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı Abdurrahman Öz, Afyonkarahisar ziyaretinde yerel yönetimlerin başarısı hususunda Afyonkarahisar’a tam not verdi. Öz, “Afyon’da Sayın Bakanımız Veysel Eroğlu tecrübesiyle kente yaptığı hizmetlerle her zaman öne çıkan bir büyüğümüzdür. Son yapılan anketlerde Afyonkarahisar Belediye Başkanı Mehmet Zeybek’in çalışmalarının halk tarafından takdir edildiğini görmekten memnunuz. Sayın Başkanımızın kazandığı oy oranından daha fazla şu an memnuniyet duyan var” dedi
Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Genel Merkez Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı Abdurrahman Öz, AK Parti Afyonkarahisar İl Bakşanı Hüseyin Ceylan Uluçay’ı ziyaret ettikten sonra partide basın toplantısı düzenledi. Ziyarette ve toplantıda; AK Parti Merkez İlçe Başkanı Ziya Coşkun Karadeniz, Gençlik Kolları Başkanı Ethem Karahan, Belediye Başkan Yardımcısı Murat Öner de hazır bulundu.
ÖZ’DEN ULUÇAY’A HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ
AK Parti Afyonkarahisar İl Başkanı Hüseyin Ceylan Uluçay, AK Parti Merkez Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı 25. ve 26. dönem Aydın Milletvekili Abdurrahman Öz’ün yeni görevi nedeniyle kendisine hayırlı olsun ziyaretinde bulunduğunu kaydetti. Ziyareti nedeniyle Öz’e teşekkür eden Uluçay, “Afyonkarahisar Belediye Başkanımız Mehmet Zeybek ve Milletvekilimiz Av. İbrahim Yurdunuseven bizi ziyarette hazır bulundular. Ziyaretleri nedeniyle kendilerine teşekkür ediyorum.” dedi.
CUMA NAMAZINI SANAYİ CAMİİNDE KILDILAR
Afyonkarahisar Belediye Başkanı Mehmet Zeybek, AK Parti Genel Merkez Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı Abdurrahman Öz’ün hem hemşehri hem de Bölge Sorumlusu olduğunu belirtti. Öz’ün hem şahsını hem de yeni göreve atanan İl Başkanı Hüseyin Ceylan Uluçay’ı ziyaret ettiğini aktaran Zeybek, “Sayın Genel Merkez Yerel Yönetimler Başkan Yardımcımız Abdurrahman Öz bu toplantıdan sonra Valimiz Gökmen Çiçek’i ziyaret edecek. Uyumlu bir çalışma gerçekleştiriyoruz. Bilindiği üzere her hafta Cuma Namazını farklı bir mahalle de kılma alışkanlığımız var. Bugün (dün) ekip olarak Genel Merkez Yerel Yönetimler Başkan Yardımcımız Abdurrahman Öz’de dâhil olmak üzere hep birlikte Cuma Namazını Sanayi Camimizde kıldık. Güvenevler Mahallemizi ve sanayi esnafımızı hep birlikte ziyaret ettik. Gayet güzel bir çalışma oldu. İnşallah bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da Cuma günü farklı bir camii de değişik bir mahalle de namaz kılma alışkanlığımızı sürdüreceğiz. Tekrar İl Başkanımıza görevinin hayırlara vesile olmasını diliyorum.” diye konuştu.
“AK PARTİ’DE TÜM GÖREVLER BİR BAYRAK YARIŞI”
AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Av. İbrahim Yurdunuseven, daha önce ziyaret ettiği AK Parti İl Başkanı Hüseyin Ceylan Uluçay’ı, Genel Merkez Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı Abdurrahman Öz’le bir kez daha ziyaret ettiğini kaydetti. İl Başkanlığı görevine atanan Uluçay’a bir kez daha hayırlı olsun dileklerini tekrarlayan Yurdunuseven, “AK Parti Genel Merkez Yerel Yönetimler Başkan Yardımcımız, hemşehrimiz, 25. ve 26. dönem Aydın Milletvekilimiz Abdurrahman Öz, İl Başkanımıza hayırlı olsun ziyareti için Afyonkarahisar’a geldi. Bilindiği üzere AK Parti de Başkanlık Sandık Kurulundan başlayıp İl Başkanlığına kadar tüm görevler bir bayrak yarışıdır. Bu bayrak yarışında önemli olan çıtayı bir yerden alıp daha üst seviyeye yükseltebilmektir.” şeklinde konuştu.
“HİZMETTE ÖNCELİK AFYONKARAHİSAR OLDU”
“Allah’a hamd ediyoruz ki 2001 yılında partimiz kurulduğundan itibaren tüm teşkilatlarımızla İl Başkanlığı, İlçe Başkanlıklarımız, Kadın Kolları ve Gençlik Kolları Başkanlıklarımız, Belediye Başkanlarımız hep çıtayı bir üste götüren kişiler oldu.” diyen Yurdunuseven şu ifadeleri kullandı: “Bende 2014-2018 yıllarında Afyonkarahisar İl Başkanlığı görevi yapmıştım. Allah nasip etti Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın tensipleriyle bizi de Milletvekili yaptılar. Bizde hep bunu bir bayrak yarışı olarak gördük. Her defasında acaba Afyonkarahisar için, ilçelerimiz için, vatandaşlarımız için, hemşehrilerimiz için ne yapabilirizin derdinde ve telaşında olduk. Elhamdülillah dünden bugüne kadar hem Belediyemiz de hem de Milletvekilleri olarak Afyonkarahisar’a çok güzel hizmetler ettik. Sayın Bakanımız Veysel Eroğlu’nun kulaklarını çınlatmak isterim. Sağ olsun kendisi ilimize 11 yıllık bakanlığı döneminde çok güzel yatırımlar ve hizmetler getirdiler. İlk günden itibaren burada hizmet eden tüm Belediye Başkanlarımız ve Milletvekillerimiz hep Afyonkarahisar’ı öncelediler.” Burcu AYDIN’ın Haberinin devamı gazeteniz Kocatepe’de…

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

E-Gazete Arşivi