Yusuf Yıldız’ın “Sonsuza Hazırlık” kitabı yayınlandı

Yusuf Yıldız’ın “Sonsuza Hazırlık” kitabı yayınlandı

Afyonkarahisar Belediyesi Kültürel yayınlarına bir yenisini daha ekledi. Belediye’nin katkılarıyla Uzman Öğretmen Yusuf Yıldız’ın hazırladığı “Sonsuza Hazırlık” isimli eser yayınlandı

 

Belediye Başkanı Mehmet Zeybek, rutin Belediyeciliğin yanında kültürel çalışmalara da yer verdiklerine dikkat çekerek, kitabın yayınlanmasında emeği geçen başta Uzman Öğretmen Yusuf Yıldız olmak üzere Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü personelini tebrik etti.
Eserin içeriği hakkında açıklamalarda bulunan Yusuf Yıldız, “Yıllılardır okuyarak güzel gördüğüm, ruh dünyamda çırpınışlar uyandıran bilgi demetlerini ajandalarıma aktararak geçirmiştim. Bu sürecin ardından sağolsun Belediye Başkanımız kitabın basılması konusunda bizlere destek oldu. İnşallah eserimiz Allah katında güzel karşılanmaya sebep olacak, aynı zamanda insanı dünya hayatında saadete eriştirecek ve bu mutluluğu ahirete taşıttıracak ilkeleri barındırıyor. Eserimizin erdem merdivenlerini tırmanmak isteyenlere rehber olsun istedim. Eserimizde insanın manevi inkişafına vesile olacak, sözün sultanlarından bir takım güzellikler, fazilet tabloları taşımaya çalıştım.” dedi.
Eserin yayınlanmasında maddi ve manevi desteğini esirgemeyen Belediye Başkanı Mehmet Zeybek’e şükranlarını sunan Uzman Öğretmen Yusuf Yıldız yine hazırlık aşamasında emeklerinden dolayı Kültür ve Sosyal İşler Müdürü İhsan Akar ve ekibine teşekkür etti.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

1 Yorum

  1. Hocam kolay gelsin yayınlamış olduğunuz kitap amcamın (HALİS AKYOL) da içinde yer aldığı bazı sayfalarını okudum ilgimi çekti Isparta Şarkikaraağaç ta olduğum için nasıl temin edebilirim

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

E-Gazete Arşivi