Yalçın, öğrencilerle kitap okudu

Yalçın, öğrencilerle kitap okudu

İl Milli Eğitim Müdürü Metin Yalçın öğrencilerle birlikte kitap okudu

İl Milli Eğitim Müdürü Metin Yalçın, Afyonkarahisar Gazi Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Raylı Sistemler Bölümü 9. sınıf öğrencilerinin sınıf öğretmenleri rehberliğinde, E-twinning projesi kapsamında yazdığı “Birlikte Okuyoruz ve Okutuyoruz” projesine destek için öğrencilerle birlikte kitap okudu.
Gazi Z-Kütüphanesi’nde gerçekleştirilen etkinliğe Yalçın’ın yanı sıra Şube Müdürü Mustafa Koçak, Okul Müdürü Mehmet İvecen, Raylı Sistemler Bölümü sınıf öğretmeni Cemile Terzier ve öğrenciler katıldı.
Etkinlikte öğrencilerle sohbet eden Yalçın, “Projenize ortak olan okullarımızla birlikte haftanın belirli günlerinde kütüphanenizde kitap okumak için birleşmenizi takdirle karşılıyorum. Aynı zamanda evde anne, baba ve kardeşlerinizle, yurtta kalan öğrencilerimizin de arkadaşlarıyla proje kapsamında okumaya devam etmeleri çok güzel. Okuma alışkanlığını geliştirme amacıyla başlattığınız projenize destek vermek ve sizlerle kitap okumak için buradayım. Kitap okumak için mutlaka kendinize zaman ayırın. Okumak sizleri her yönde geliştirecek ve amaçlarınıza ulaşmanızı kolaylaştıracaktır.” dedi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

E-Gazete Arşivi