THY İstanbul sefer  saatlerini güncelledi

THY İstanbul sefer saatlerini güncelledi

Türk Hava Yolları Zafer Havalimanından her gün İstanbul Havalimanına direk uçuşların saatini güncelledi

 

Türk Hava Yolları (THY) Zafer Havalimanından her gün İstanbul Havalimanına direk uçuşların saatini güncelledi. Bu kapsamda Türk Hava Yolları uçağı Zafer Havalimanından her gün saat 13:05’de hareket edecek ve 14:15’de İstanbul Havalimanına inecek. İstanbul’dan Zafer Havalimanına ise her gün 10:55’de havalanacak, 12:10’da ise Zafer Havalimanına iniş yapacak.
Konuyla ilgili Türk Hava Yolları İstasyon Şefi Erhan Bulut, Zafer Havalimanı İşletme Şefi Ali Ersan Altundal ile Hüdai Termal Sağlık Turizmi Geliştirme ve Tanıtım Derneği Başkanı Ahmet Yavuz Başkan ile geçtiğimiz günlerde bir araya geldiklerini ve Zafer Havalimanının kapasitesinin arttırılması, Sandıklı ile Zafer Havalimanı arasında yapılabilecek ortak çalışmalar, Kaplıca bölgesine gelen misafirlerin bu bölgeye hızlı ulaşmaları için yapılabilecek çalışmalar hakkında karşılıklı fikir alışverişinde buluduklarını hatırlatan Sandıklı Belediye Başkanı Mustafa Çöl, “Bu gelişmelerin ışığında Zafer Havalimanında İstanbul Havalimanı arası bir saat onbeş dakikaya inmiş olup, bölgemiz için bulunmaz bir fırsat olmuştur. Ben emeği geçen Türk Hava Yolları ile Zafer Havalimanı İşletme yetkililerine teşekkür ediyor, emeği geçen herkese şahsım ve ilçem adına saygı ve selamlarımızı gönderiyorum.” dedi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

1 Yorum

  1. Bize Zafer havalimanından. Biz kendi Havalimanımız istiyoruz. Uşak bile açtı. Afyonun potansiyeli Kütahyadan daha fazla.. bir an önce açılmalı. AFYON BUNU BEKLİYOR

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

E-Gazete Arşivi