TESFED’den ödüllü Evde Kal Kupası başlıyor

TESFED’den ödüllü Evde Kal Kupası başlıyor

Türkiye E-Spor Federasyonu (TESFED) ve Papara iş birliğiyle koronavirüse (Covid-19) karşı bilinçlenip #EvdeKal kampanyasına destek vermek için düzenlenen TESFED #EvdeKal Kupası için kayıtlar açıldı

 

Herkese açık olan 50 bin lira ana ödül havuzlu TESFED #EvdeKal Kupası’nda katılımcılar FIFA 20’de şampiyon olmak için yarışacak. 4 hafta boyunca gerçekleşecek online şampiyonaların ardından finallere kalan 8 oyuncu, yine online olarak “Evde Kalarak” kupaya uzanmak için mücadele edecek.
PlayStation 4 üzerinden FUT modunda gerçekleşecek ve her hafta yarı finallerden itibaren maçların TESFED kanallarından canlı yayınlanacağı şampiyonalara herkes katılabilecek. Finalleri 24-25 Nisan’da gerçekleşecek olan TESFED #EvdeKal Kupası’nın ilk şampiyona detayları ve ödül dağılımı şu şekilde:
1. Şampiyona
Kayıt tarihleri: 24-27 Mart
Kayıt bitiş: 27 Mart Cuma 17.00
Turnuva başlangıcı: 27 Mart Cuma 18.00
Turnuvada çeyrek final ve yarı final eşleşmeleri 3 maç üzerinden, final 5 maç üzerinden oynanacak.
Haftalık ödül havuzu
Birinci: 3 bin 500 lira ve finallere katılım
İkinci: 1 bin 500 lira ve finallere katılım
Büyük Final ödül havuzu
Birinci: 15 bin lira
İkinci: 7 bin 500 lira
Üçüncü: 5 bin Lira
Dördüncü: 2 bin 500 lira
Ödül havuzuna ek olarak, şampiyonalarda galibiyet alan her oyuncu Papara üzerinden 5 lira kazanacak. Galibiyetlerle kazanacağınız ödülleri Papara hesabı açarak alabilirsiniz.
Toplam 4 şampiyonanın gerçekleşeceği kupada, her şampiyonada ilk 2 sırayı alan oyuncular direkt finale yükselecek ve diğer şampiyonalara katılamayacak. İlk 2 sırada yer almayan tüm oyuncular diğer şampiyonalara katılıp finale çıkmak için şansını denemeye devam edebilecek.
1. şampiyonanın tamamlanmasından sonra, 2. şampiyona için kayıtlar önümüzdeki Pazartesi açılacak ve maçlar yine önümüzdeki Cuma günü oynanacak.
TESFED yapılan açıklamada, “Koronavirüse karşı mücadelede hem evde kalıp hem de FIFA 20 rekabetini en üst seviyede yaşamak için herkesi TESFED EvdeKal Kupası’na bekliyoruz.” dedi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

E-Gazete Arşivi