Sporcu öğrencilerden Yalçın’a ziyaret

Sporcu öğrencilerden Yalçın’a ziyaret

Emir Murat Özdilek Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencileri İl Milli Eğitim Müdürü Metin Yalçın’ı makamında ziyaret ederek 8. Housekeeping Olimpiyatları ile Grekoromen Gençler Güreş Müsabakalarında elde ettikleri başarı hakkında bilgi verdiler

 

İl Milli Eğitim Müdürü Metin Yalçın’a yapılan ziyarette; Okul Müdürü Mükremin İçli, Teknik Müdür Yardımcısı Önder Kaynak, Yiyecek İçecek Hizmetleri Alan Şefi Emrah İşisağ, Yiyecek İçecek Hizmetleri Atölye Şefi Nuri Pulcu, Konaklama ve Seyahat Hizmetleri Atölye Şefi Turhan Güngör hazır bulundu.
İl Milli Eğitim Müdürü Metin Yalçın başarılı öğrencileri kutladı. Öğrencilerin UNESCO Yaratıcı Şehirler Ağına dahil olan Afyonkarahisar’ın ve Emir Murat Özdilek Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi ismini tüm dünyaya duyurduklarını belirten Yalçın, “Öğrencilerimiz bizleri ve ilimizi onurlandırmıştır. Bakanlığımızın hedefleri arasında yer alan öğrencilerimizin kişisel bilgi beceri ve sosyal durumlarını zenginleştirmek amacıyla okullarımızın bu tür etkinliklere hazırlanması ve katılımını İl Milli Eğitim Müdürlüğü olarak destekliyor, her alanda gereken desteği vermeye çalışıyoruz. Öğrencilerimizi tebrik ediyor başarılarının devamını diliyorum. Ayrıca öğrencimize destek veren okul idarecilerimize, öğretmenlerimize ve değerli ailelerimize teşekkür ediyorum.”dedi.
Ziyaret Metin Yalçın’ın 17. Uluslararası İstanbul Mutfak Günleri, 8. Housekeeping Olimpiyatları ve Afyonkarahisar Okul Sporları Grekoromen Gençler Güreş Müsabakalarında dereceye giren öğrencilere hediye vermesiyle tamamlandı.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

E-Gazete Arşivi