Sevilen Müdür veda etti

Sevilen Müdür veda etti

İzmir’e tayini çıkan Afyonkarahisar Valiliği İl Basın ve Halkla İlişkiler Müdürü Mehmet Kocabıçakoğlu, dün itibariyle Afyonkarahisar’dan ayrıldı

Tayini İzmir Valiliği İl Basın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü’ne çıkan Mehmet Kocabıçakoğlu, yayımladığı veda ve teşekkür mesajında, Afyonkarahisar Valiliği’nden ayrılacak olmanın hüznünü ve burukluğunu yaşadığını söyledi.
“KENDİMİ EVİMDE GİBİ HİSSEDEREK GÖREV YAPTIM”
Afyonkarahisar’daki görev süresi boyunca 14 Vali ile birlikte çalışma imkanı bulduğunu kaydeden Kocabıçakoğlu, “33 yıl önce Afyonkarahisar Valiliğinde başladığım görevim bugün (dün) itibariyle sona ermektedir. Tabii ki kendi evim gibi hissederek ve severek görev yaptığım Afyonkarahisar Valiliği’nden ayrılacak olmanın hüznünü ve burukluğunu yaşıyorum. Basın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü görevimi 23 yıl bilfiil sürdürmek nasip oldu. Birlikte görev yaptığım çok değerli 14 Valimin birbirinden ayrı özellikleriyle farklı tecrübeler edindim. Nasip olursa 16.12.2019 Pazartesi gününden itibaren İzmir Valiliği İl Basın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü görevime başlayacağım. Bu vesileyle İzmir ilinde görevimi sürdürmeme vesile olan ve katkısı bulunan tüm devlet ricaline saygılarımı ve şükranlarımı sunuyorum.” dedi.
“HEMŞEHRİLERİMİN İZMİR’DE BİR KAPISI VAR”
Kocabıçakoğlu açkılamasının devamında şu ifadeleri kullandı:
“Görev sürem boyunca ilimizin değerli basın mensuplarıyla, hep birlikte olmaya, kendilerine destek olmaya gayret ettim. Yine kamu kurum ve kuruluşlarımızın yöneticileri ve sivil toplum kuruluşları temsilcileriyle uyum içinde çalışırken kamu hizmetini yerine getirdiğimiz hiçbir zaman unutmadık. Acıları ve güzellikleri paylaştık. Çok güzel arkadaşlıklar ve dostluklar edinirken, unutulmaz anılar biriktirdik. Bilerek ve isteyerek kimseyi kırmamaya özen gösterdim. Görevim gereği kırdıysam da affola… Benden yana sizlere varsa hakkımı helal ediyor, sizlerin de haklarınızı helal etmenizi diliyorum. Çok değerli hemşerilerimin bir kapısının da artık İzmir’ de olduğunu belirtirken, İzmir’e gelip te beni haberdar etmeyen hemşerilerim olursa gerçekten üzülürüm. Son olarak, İl Basın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğünde birlikte mesai yaptığım tüm arkadaşlarıma da bir kez daha teşekkür ediyor, bundan sonraki çalışmalarında başarılar diliyorum. Allah’a ısmarladık. Hoşça kalın, dostça kalın.”
“SENİ ÇOK ÖZLEYECEĞİZ…”
Öte yandan Afyonkarahisar Valiliği İl Basın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü personeli de Kocabıçakoğlu’na yeni görev yerinde başarılar dileyerek, “Dile kolay tam 24 yılını vermişti bu göreve. 33 yıllık memuriyetinin 24 yılında İl Basın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü görevini yaptı. Çok sevdiği görevine artık İzmir’de devam edecek olan Mehmet Kocabıçakoğlu, bugün masasına son kez oturdu. Mesai saatinin dolmasıyla da Afyonkarahisar’daki görevine veda etti. Bizler onu heyecanlı tavırları, koşuşturması, iyi kalpliliği ve bitmeyen enerjisi ile sevdik. Sadece bizlerde değil elbette. Afyonkarahisar’da hemen hemen herkesin gönlüne girmeyi başaran bir isim oldu Mehmet Kocabıçakoğlu. Zorlu ve başarılarla dolu görevi süresince tecrübeleriyle bizlere ve basın mensuplarına da her zaman ışık oldu. Bizler için ani olan ve aynı zamanda üzücü olan bu görev değişimi aslında onun adına güzel bir gelişme oldu. Bu tecrübeleri ile artık İzmir Valiliği İl Basın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü görevini yürütecek. Bizler orada da görevini yine aynı heyecan ve başarıyla yürüteceğine inanıyoruz. Valilik İl Basın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü personeli olarak hepimizin Müdürü ve Mehmet Abisi olan değerli müdürümüz Mehmet Kocabıçakoğlu’na yeni görevinde de başarılar diliyoruz. Hepimiz seni çok özleyeceğiz Müdürüm… Yolun açık, başarıların daim olsun…” dediler.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

E-Gazete Arşivi