“Rabbimizin rızası, milletimizin yaşam kalitesini artırmak için çalışıyoruz”

“Rabbimizin rızası, milletimizin yaşam kalitesini artırmak için çalışıyoruz”

AK Parti Afyonkarahisar İl Başkanı Hüseyin Ceylan Uluçay, beraberinde Milletvekilleri Av. Ali Özkaya ve Av. İbrahim Yurdunuseven ile birlikte ilçe ziyaretlerinde bulundu. Uluçay, “Rabbimizin rızası, milletimizin yaşam kalitesini artırmak için çalışıyoruz” dedi

 

AK Parti Afyonkarahisar İl Başkanı Hüseyin Ceylan Uluçay, beraberinde Milletvekilleri Av. Ali Özkaya ve Av. İbrahim Yurdunuseven, İl Teşkilat Başkanı Yakup Yılmaz ve ilçe koordinatörleri ile birlikte Sinanpaşa, Hocalar, Dazkırı, Başmakçı ve Evciler ilçelerini ziyaret etti. 7. Olağan kongreler sonrası hayırlı olsun ziyaretlerinde bulunan İl Başkanı Uluçay ve beraberindeki heyet, ilçelerde vatandaşlarla da görüşerek talep ve önerilerini dinledi.
“AİLEMİZDEN VE ÇOCUKLARIMIZDAN
FERAGAT EDİP GECE YARILARINA
KADAR ÇALIŞIYORUZ”
Ziyaretlerde konuşan İl Başkanı Hüseyin Ceylan Uluçay, AK Parti’nin neferleri olarak Allah’ın ve aziz milletin rızasını kazanmanın derdinde olduklarını kaydederek şu ifadeleri kullandı:
“Bizler bu aziz milletin hizmetkarları olarak gece gündüz çalışıyoruz ve çalışacağız. Ailemizden ve çocuklarımızdan feragat edip gece yarılarına kadar çalışıyoruz. Tek derdimiz Rabbimizin ve aziz milletimizin rızasını almaktır. Yaşam kalitesini yükseltmektir. Yarın öldüğümüzde bizi iki metrelik bir mezara gömecekler. Bugüne kadar hiçbir hoca ‘il başkanı’ ya da ‘milletvekili niyetine’ demedi demeyecek. ‘Er kişi niyetine’ diyecek. ‘Nasıl bilirdiniz’ diyecek. Bizim için Baki’nin dediği ‘Baki kalan hoş bir sada imiş meğer.’ diyor ya. İşte şu yaptıklarımız bunun bir vesilesidir. Halkımız eserlerimize baktıkça ‘Bir gün bu ülkeden bir cumhurbaşkanı geldi geçti, il, ilçe başkanları, köy temsilcileri, mahalle temsilcileri, milletvekilleri ve bakanları ile büyük eserlere imza attılar diyecekler. Köprüler, hastaneler, yollar ve okulları yaptılar diyecekler. İnşallah bizler de kubbede hoş bir seda bırakacağız.”
“AMBULANS PEŞİNE DÜŞEN KURNAZ
ŞOFÖRLER MİSALİ ŞOV YAPMIYORUZ”
AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Av. İbrahim Yurdunuseven de konuşmasında, “İl Başkanımızın da dediği gibi meselemiz görev yaptığımız sürece eser, iz bırakıp bırakmadığımızdır. Gök kubbede hoş bir seda bıraktık mı? Biz AK Parti milletvekilleri olarak Ankara’ya gittiğimizde şehrimize neyi kazandırabilirizin derdi ile dertleniyoruz. Ambulans peşine düşen kurnaz şoförler misali şov yapmıyoruz. Pazartesi (bugün) Ulaştırma Bakanımız geliyoruz. Biz çalışmalarımızı hazırladık, kendisine takdim edeceğiz. Her biri de şehrimize büyük katkılar sunacaktır. İnşallah yarınlarımız bugünümüzden güzel olsun. Birlik ve beraberliğimiz daim olsun. Allah’ım aziz milletimize nice güzel hizmetleri yapmayı ve o güzel hizmetlerin altına hep beraber imza atmayı nasip etsin.” dedi.
“IMF MEMURLARINDAN
EMİR ALMIYORSAK CUMHURBAŞKANIMIZ SAYESİNDEDİR”
AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Av. Ali Özkaya ise yaptığı konuşmada Türkiye’nin 2002 yılından bu güne kadar ciddi bir ivme kat ettiğini dile getirerek, “O zamanlar ülkemizin bütün parası faize harcanırken, Sinanpaşalı, Dazkırılı, Hocalarlı, Evcilerli ve Başmakçılı kardeşim 80 yıl önce kurulmuş ülkenin mensupları olarak altyapı siyaseti yapan politikacıların vaatlerini dinlerdi. Cumhurbaşkanımız 2001 yılında Türkiye’ye hizmete sevdalı insanların canla başla çalışacağını ‘Türkiye’de artık hiçbir şeyin eskisi gibi olmayacağını’ söyledi. Kimi ‘taşralı’ dedi, kimi içine sindiremedi. giderken başlattığı yürüyüşü engellemeye çalışanlar vardı. O çıktı ve; ‘Türkiye biziz’ dedi. O günlerden bugünlere kolay gelmedik. Bu günlerin kıymetini bilelim kıymetli hemşerilerim. Bugün altyapı değil de sosyal yatırım siyaseti yapıyorsak, güçlü devletlerin liderleri önünde el pençe divan durmuyorsak, IMF memurlarından emir almıyorsak ve zalimlerin zulümlerini dünyaya biz haykırıyorsak Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan sayesindedir. Savaştığımız tüm cephelerde yerli ve milli silahlarımızın karşısında kimse duramıyorsa Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın sayesindedir. Hedefimiz kızıl elma. İnşallah daha güçlü yarınlara çıkacağız.” ifadelerini kullandı. >> Kocatepe Haber Merkezi

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

E-Gazete Arşivi