Quıck Sigorta festivalde “Qu Kimlik”in tanıtımını yaptı

Quıck Sigorta festivalde “Qu Kimlik”in tanıtımını yaptı

Afyonkarahisar’da gerçekleştirilen Dünya Motokros Şampiyonası kapsamında festival alanında stant açan Quıck Sigorta, ATM hırsızlıkları ve siber saldırılara karşı geliştirilen yeni sigortacılık hizmeti olan Qu Kimlik’in tanıtımını yaptı

Afyonkarahisar’da 3 gün boyunca devam eden Dünya Motokros Şampiyonası’nda Quick Sigorta, motorcuları yalnız bırakmadı. Motokros alanında açılan stantta Quick Sigorta Genel Müdürü Ahmet Yaşar, ATM hırsızlıklarından, siber saldırılara kadar birçok alanda vatandaşı koruma altına alan Qu Kimlik’in tanıtımını yaptı.
“AMACIMIZ SİGORTANIN TABANA YAYILMASI”
Dünya Motokors Şampiyonası gibi önemli bir etkinlik için Afyonkarahisar’da olduklarını dile getiren Quick Sigorta Genel Müdürü Ahmet Yaşar, “Nerede motosiklet ve motosikletçi varsa biz oradayız Quick Sigorta olarak. İlk günden itibaren tüm motosikletlilerle iç içe olduk, onlarla beraber olduk. Bu sene Quick Sigorta’nın tırı da hem festivallerde, hem yollarda sigorta bilincini yaymak adına vatandaşlarımıza faaliyet gösteriyor hem de tüm motosiklet festivallerinde Dünya Motosiklet Şampiyonası gibi önemli bir etkinlikte yer almak üzere Afyonkarahisar’a geldik. Kısa süre içerisinde Afyonkarahisar’a yaptığımız ikinci ziyaret. Dünya Motokros Şampiyonası önemli bir etkinlik. Ülkemiz için ve Afyonkarahisar için çok önemli. Bu etkinlikte yer almak için Quick olarak birada bulunuyoruz. Amacımız hem sigortanın tabana yayılması, hem de tabi ki ülkemiz için önemli bir reklam sağlayacak olan, özellikle Afyon için de önemli bir reklam sağlayacak olan tüm Dünyanın takip ettiği bir yarışmada Quick Sigorta olarak katkı sağlamak istiyoruz onun için Afyonkarahisar’dayız.” dedi.
“QU KİMLİK İLE HEM SANAL HEM DE FİZİKİ KORMA SAĞLANIYOR”
Qu Kimlik ile hem ATM hırsızlıklarına karşı, hem de siber saldırılara karşı vatandaşların koruma altına alınacağını belirten Genel Müdürü Yaşar, “Quick Sigorta yeni ürünleri de piyasaya sundu. Bunların başında Qu Kimlik ürünümüz geliyor. Qu Kimlik ürünümüzle biz hem sanal ortamda hem de fiziki ortamlarda; yani ATM başında, ekran başında yada web ortamında kimliklerin korunması, itibar riskinin yönetilmesi, siber saldırılara karşı koruma sağlanması ya da kapkaça, hırsızlığa karşı koruma sağlanması üzerine ürün geliştirdik. Dolayısıyla her yaş grubu için; bugün ATM’den maaşlarını çeken emeklilerimizi de ATM başında koruyoruz, hem ATM’lerde meydana gelecek suistimallere ve hırsızlıklara, hem de kapkaçlara karşı koruyoruz. Bir de siber ortamda uğranabilecek saldırılara karşı yada kredi kartı hırsızlığına karşı yada sizin sosyal medya hesaplarınız üzerinden bir itibar riskine uğratılması riskine karşı koruyoruz hem de hukuki ve mali danışmanlıklar veriyoruz. Bu kayıpların yerine konulması tazminat ödemeleri gerçekleştiriyoruz. Bu sefer böyle bir ürünle geldik. Bu ürünü tanıtmak için de buradayız.” ifadelerini kullandı.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

E-Gazete Arşivi