Paşa’dan Gazi’ye ziyaret

Paşa’dan Gazi’ye ziyaret

Afyonkarahisar İkmal ve Garnizon Komutanı Tuğgeneral Osman Alp, 16 Ağustos tarihinde Hakkari ili Şemdinli İlçesi’nde teröristlerle girilen çatışmada 5 kurşunla yaralanan Piyade Sözleşmeli Er Ramazan Kumral’ı baba ocağında ziyaret etti

 

Gazi Kumral’ı 1 ay önce evine ilk geldiğinde telefonla arayıp konuşan ve ziyarete geleceğini bildiren Afyonkarahisar İkmal ve Garnizon Komutanı Tuğgeneral Osman Alp pazar günü gazi ve ailesini evinde ziyaret etti.
5 kurşunla yaralanan gazi Kumral’ı alnından öpüp acil şifalar dileyen Tuğgeneral Alp, gazinin sağlık durumu hakkında kendisi ve ailesinden bilgiler aldı. Ziyarette Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Afyonkarahisar Şube Başkanı İsmail Kumartaşlı, Aile Çalışma ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü Şehit Gazi İşlemleri Şube Müdürü Veysi Demir’de yer aldı.
VATANDAŞLARLA ÇAY İÇTİ
Tuğgeneral Alp, ziyaret sonrasında mahalle muhtarının daveti üzerine mahalle kıraathanesinde vatandaşlarla bir araya gelerek çay içti. Gazi Kumral’ın bundan sonraki tedavisinin Ankara’da devam edeceğini belirten Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Afyonkarahisar Şube Başkanı İsmail Kumartaşlı, “Paşamızın ziyareti gazimiz ve ailesine büyük bir moral kaynağı olmuştur. Her zaman kendisi tüm şehit aileleri ve gazilerimizle yakından ilgilenmiştir. Kendisine tüm şehit aileleri ve gaziler adına teşekkür ediyorum.” dedi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

E-Gazete Arşivi