Klasik Mercedes tutkunları Afyon’da buluşacak

Klasik Mercedes tutkunları Afyon’da buluşacak

“Bir Yıldız Doğuyor Projesi ve Classic Mercedes Büyük Türkiye Afyonkarahisar Buluşması” 6 Eylül’de Afyonkarahisar’ın ev sahipliğinde gerçekleştirilecek

 

İş insanı Hüseyin Özharputlu “Bir Yıldız Doğuyor Projesi ve Classic Mercedes Büyük Türkiye Afyonkarahisar Buluşması” hakkında Belediye Başkanı Mehmet Zeybek’e bilgi verdi.
14 Haziran tarihinde yapılması planlanan etkinliğin pandemi dolayısıyla 6 Eylül’de yapılmasının kararlaştırıldığını ifade eden Özharputlu, “Son gelişmelere bağlı olarak Valimiz Gökmen Çiçek, Belediye Başkanımız Mehmet Zeybek, ATSO Başkanımız Hüsnü Serteser, Cllassic Mercedes Kulüp Başkanı Fuat Süslü ve Proje Organizatörü benimde katıldığım toplantıda Pandemi için alınacak tedbirlerle birlikte etkinliğin 6 Eylül 2020 Tarihinde yapılması kararlaştırıldı.” dedi.
6 Eylül Pazar günü Motokros Alanında düzenlenecek etkinliğe ülke genelinden yaklaşık bin aracın katılması beklenirken, Belediye Başkanı Mehmet Zeybek, klasik araç meraklılarını Afyonkarahisar’da ağırlamaktan büyük mutluluk ve heyecan duyacaklarını söyledi. Başkan Zeybek etkinliğin kentin tanıtımında olumlu katkı sağlayacağını ifade ederek Özharputlu’ya başarılar diledi.
İş insanı Özharputlu’nun “Bir Yıldız Doğuyor” projesi kapsamında restore ederek açık artırma yolu ile satılacak 1971 Model Klasik Mercedes aracıda 6 Eylül etkinliğinde satılması planlanıyor. Geliri Afyon Eğitim Vakfı’na bağışlanacak olan araç için etkinlik gününde en yüksek bedeli ödeyen yardımsever restore edilen araca sahip olacak.

 

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

E-Gazete Arşivi