Keşkek, “Evine” kavuşuyor

Keşkek, “Evine” kavuşuyor

Vali Gökmen Çiçek, Şuhut İlçesi’nde ziyaret ve incelemelerde bulunarak, devam eden çalışmalar konusunda yetkililerden bilgiler aldı

 

Vali Gökmen Çiçek’e Cumhurbaşkanlığı Irak Özel Temsilcisi eski Orman ve Su İşleri Bakanı AK Parti Milletvekili Prof. Dr. Veysel Eroğlu, Kaymakam Erkan Kaçmaz, Şuhut Belediye Başkanı Recep Bozkurt ve diğer ilgililer eşlik etti.
İlk olarak Şuhut Emine Erdoğan İlim ve Kültür Merkezi’nin devir teslim törenine katılan Vali Gökmen Çiçek, ardından Emine Erdoğan İlim ve Kültür Merkezi’nde incelemelerde bulunarak öğrencilere yönelik verilen eğitimlerin içeriği ve yürütülen çalışmalar konusunda yetkililerden bilgiler aldı.
“KADINLARIMIZ EN İYİ
ŞEKİLDE İSTİFADE ETMELİ”
Vali Çiçek, Milletvekili Veysel Eroğlu ve ilçe protokolü ile birlikte Şuhut Kadın Kültür Evi’nde incelemelerde bulunarak, kadınlara yönelik verilen eğitim faaliyetleri ve yürütülen çalışmalar konusunda bilgiler aldı. Kadın Kültür Evlerinden beklentilerini bir kez daha dile getiren Vali Çiçek, bu evlerden özellikle kırsal kesimde yaşayan kadınların en iyi şekilde istifade etmesi gerektiğini söyledi.
KEŞKEK EVİ’Nİ
İNCELEDİLER
Geçtiğimiz yıl projelendirilen ve hızla inşaat çalışmalarına başlanan, tamamlandığında Şuhut İlçesi’nin tescilli yöresel yemeği olan keşkeğin tanıtımı ve ikramının yapılacağı Şuhut Keşkek Evi’nde incelemelerde bulunan Vali Gökmen Çiçek ile Milletvekili Eroğlu, kısa sürede hizmete açılması planlanan Keşkek Evi’nde devam eden son çalışmalara ilişkin istişarelerde bulunarak, bazı talimatlar verdi. Son olarak Şuhut Hükümet Konağı çevre düzenlemesi çalışmalarını yerinde inceleyen Vali Gökmen Çiçek, Kaymakam Erkan Kaçmaz’dan çalışmalardaki son duruma ilişkin bilgiler aldı. Vali Çiçek, çalışmaların bir an evvel tamamlanması noktasında talimatlarda bulundu. >> Kocatepe Haber Merkezi

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

E-Gazete Arşivi