İstihdam  Ofisi  projesi  hayata geçiyor

İstihdam Ofisi projesi hayata geçiyor

Afyonkarahisar Belediyesi ile Afyonkarahisar İŞKUR İl Müdürlüğü arasında imzalanan protokol gereği Belediye hizmet binasında İŞKUR Hizmet Noktası açılacak

 

İŞKUR Hizmet Noktası protokolü Belediye Başkanı Mehmet Zeybek ile İŞKUR yetkilisi arasında imzalandı. Protokolle ilgili bilgiler veren İŞKUR yetkilisi, “İmzaladığımız protokolle birlikte burada görevlendirdiğimiz arkadaşımız vatandaşlarımıza hizmet sunmaya başlayacaktır. Buradaki amacımız vatandaşlarımızın İŞKUR’un hizmetlerine kısa sürede ulaşılmasını sağlamak. Protokolün hayırlı olmasını yüce Allah’tan niyaz ediyorum.” dedi.
“BİR SEÇİM VAADİ DAHA GERÇEKLEŞİYOR”
Afyonkarahisar Belediye Başkanı Mehmet Zeybek ise imzalanan protokolle birlikte seçim vaatlerinden olan “İstihdam Ofisi” projesinin ilk adımını attıklarını belirterek, “İmzalayacağımız protokol çerçevesince iş arayanlarla işçi arayanları buluşturmak üzere Belediye hizmet binamızda bir görevli tahsis edilecek. İnşallah seçim vaatlerimizden olan istihdam ofisi projemizi bu protokolü imzalamakla birlikte hayata geçirmiş olacağız. Protokolümüzün her iki tarafa da hayırlı olmasını temenni ediyorum. İnşallah bir hâyra vesile oluruz. Bu vesileyle bizimle işbirliği halinde olan İŞKUR İl Müdürlüğüne de teşekkür ediyorum.” dedi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

E-Gazete Arşivi