“Hoşgeldin Bebek” projesi sürüyor

“Hoşgeldin Bebek” projesi sürüyor

Afyonkarahisar Belediyesi’nin sosyal belediyecilik anlayışıyla başlattığı “Hoşgeldin Bebek” setleri, yeni doğan bebeklerle buluşmaya devam ediyor

 

“Hoşgeldin Bebek” projesini geliştirerek devam ettirdiklerini ifade eden Belediye Başkanı Mehmet Zeybek, Afyonkarahisar Belediyesi olarak önce insan ilkesi ışığında daha sağlıklı kuşaklar yetişmesi ve sağlıklı bir toplum yapısının bâki kılınması için gayret gösterdiklerini ifade etti.
“HİZMETLERİMİZİR TEMELİNE SEVGİYİ KOYDUK”
Hayata geçirdikleri sosyal sorumluluk projeleriyle hemşerilerinin yanında olduklarını dile getiren Başkan Zeybek, “Afyonkarahisar Belediyesi olarak geçtiğimiz dönemlerde hayata geçen “Hoşgeldin Bebek” uygulamamızı geliştirerek ailelerimizle buluşturmayı sürdürüyoruz. Bütün hizmetlerimizin temeline sevgiyi koyduk. ‘Hoşgeldin Bebek’ projemiz de uygulandığı ilk günden bugüne kadar yeni doğum yapan anneler ile bebek sahibi ailelerin bütçelerine katkı sağlamasının yanında, sevgi ve dayanışmanın üst seviyeye çıkmasında çok büyük katkı sunmuştur. Ne mutlu ki hemşerilerimizle gönül köprülerimiz var.” diye konuştu.
Afyonkarahisar Belediyesi’nden yapılan açıklamada, “Hoşgeldin bebek” setine sahip olmak isteyen ailelerin, yeni doğan bebeklerinin geçici kimlik belgeleri ile Belediye Beyaz Masa’ya müracaat edebilecekleri bildirildi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

E-Gazete Arşivi