Hem vatandaşı, hem okul müdürlerini dinledi

Hem vatandaşı, hem okul müdürlerini dinledi

Belediye Başkanı Mehmet Zeybek, Cumhuriyet Mahallesi’ni ziyaret ederek sorunları yerinde tespit edip vatandaşların taleplerini dinledi. Başkan Zeybek, Öğretmen Evi’nde de okul müdürleriyle bir araya geldi

 

Muhtar Fehmi Yurtyapan’ın daveti üzerine AK Parti Merkez İlçe Başkanı Ziya Coşkun Karadeniz, AK Parti Gençlik Kolları Başkanı Ethem Karahan ve Belediye birim amirleriyle birlikte Cumhuriyet Mahallesi’ne geçen Başkan Zeybek, Öğretmen Evi’nde okul müdürleriyle bir araya geldi.
Mahallenin problemlerini yerinde gören Başkan Zeybek, kendisine yöneltilen talep ve önerileri dinleyerek yapılması gerekenleri ilgili birim amirlerine iletti.
“SORUNLARI YERİNDE GÖRÜYORUZ”
Ziyarete ilişkin açıklamalarda bulunan Başkan Zeybek, “Seçimden bu yana her ay mahalle muhtarımızla toplantılar gerçekleştiriyor, kendi aramızda sorunları ve talepleri istişare ediyoruz. Yine her Cuma da bir mahallemizi ziyaret edip vatandaşlarımızın istek ve taleplerini dinleyip, sorunları yerinde görüp, vatandaşlarımızla hasbıhal ediyoruz. Bugün de (dün) muhtarımızın daveti üzerine Cumhuriyet Mahallemizdeyiz. Vatandaşlarımızın taleplerini dinledik, sorunları yerinde gördük.” dedi.
“YOL SORUNUMUZ ÇÖZÜLDÜ”
Cumhuriyet Mahalle Muhtarı Fehmi Yurtyapan ise Belediye Başkanı Mehmet Zeybek ve beraberindeki heyete ziyaretlerinden dolayı teşekkür etti. Mahallede yol sorununu çözüldüğünü söyleyen Yurtyapan, “Sağolsun Başkanımızın talimatıyla yolardaki sıkıntımız giderildi. Yine Camii şadırvanımızın çevresine parke döşendi. Başkanımız mahallemizin sorunlarına öncelik verdi. Kendisine ve ekibine şükranlarımı sunuyorum.” ifadelerini kullandı.
>> Kocatepe Haber Merkezi

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

E-Gazete Arşivi