GÜNCELLİĞİNİ  YİTİRMEDEN! 11 EYLÜL SALDIRILARI

GÜNCELLİĞİNİ YİTİRMEDEN! 11 EYLÜL SALDIRILARI

Birleşmiş Milletler Ticaret Merkezine ikiz gökdelenlere uçaklarla yapılan intihar saldırılarının üzerinden 19 yıl geçti. Saldırının amacından çok neye ve kimlere yaradığını tahlil etmek gerekiyor.
Bu tarih, kanımızca modern haçlı savaşlarının başlangıcı olmuştur. Nitekim ABD Başkanı bilinçaltında ki İslam düşmanlığını beyan etmiş; güya akabinde yanlış anlaşıldım diyebilmiştir.
11 Eylül’den sonra Afganistan, Irak sudan sebeplerle işgal edilmiş, Irak-İran savaşı gündeme gelmiş, Arap Baharı safsatasıyla Tunus-Libya-Mısır gibi ülkeler iç kargaşalara sürüklenerek rejim değişiklikleri gerçekleştirilmiştir. Temel Hedefi İsrail’in güvenliği olan bu projenin adına da (B.O.P) Büyük Ortadoğu Projesi gibi masum görünümlü kod adı verilmiştir.
Dünya’nın her yerinde Müslümanlar, potansiyel suçlu gibi gösterilmeye çalışılmıştır. Hülasa olarak Haçlı dünyası ve Siyonizm maksadına ulaşmak için bu 11 Eylül saldırılarını bizzat tertiplemiş ve yıllar yılı bunu kullanarak İslam dünyasını huzursuz etmiştir. Nerede İslami idareler var oraları tarumar ederek sömürge düzenlerini sürdürmeye çalışmışlardır. Yer yer İslam ülke liderlerini de BOP eşbaşkanlıklarına getirerek sinsice kendi emelleri doğrultusunda icraatlarına devam edegelmişlerdir. Yarım asırdır MİLLETİM UYAN diyenlerin seslerini uğultular arasında kaybetmeye çalıştıkları da bir gerçektir.
12 EYLÜL 1980 DARBESİ!
Ülkemizde de şartlar önceden hazırlanmış, sinsi planları yapılmış bir 12 Eylül darbesi yapılmıştır. 10-11 Eylül’deki anarşik ortam 12 Eylül’de bıçak keser gibi durdurulmuştur. Adaletin ayaklar altına alındığı bu demokrasi dışı uygulamaları yapanlar; kendilerini de yargılanamaz, hesap sorulamaz prensipleri altında hileli bir referandumla yüzde 95’in üzerinde bir oyla başa geçirmişlerdir.
Ülkemizin yetişkin ehil elemanları yargısız infazlarla pasifize edilmiş, zindanlara atılmış, bir kısmı öldürülmüş, bir kısmı da yurt dışına çıkmak zorunda bırakılmıştır. 12 Eylül sonrasında ADALET rafa kalkmıştır. NETEKİM Paşa da “Bir kısım sağdan, bir kısım soldan adam toplayıp cezalandırıyoruz.” diyebilmiştir.
12 EYLÜL – 15 TEMMUZ
Aynı dönemde hemen her grup ve cemaate dokunulurken, kuluçka devresini atlatmış olan Fetullah GÜLEN ve avenesine dokunulmamıştır. Bilakis 12 Eylül’den sonra mezkûr cemaat büyüdükçe büyümüş devletin her kademesine iyice çöreklenmiştir. Emniyet, Adalet, Ordu, Milli Eğitim gibi temel devlet kademeleri Fetullah Gülen taraftarlarınca doldurulmuştur. Kendinden olmayanları değişik takiye ve hilelerle pasifize ederek 15 Temmuz 2016 hain kalkışmasına hazırlandıklarını hepimiz gördük. Vatikan kontrollü Müslüman görünüşlü bu örgütün millet düşmanlarıyla irtibatı kesinleşmiştir.
Allah, insanlığa 11 Eylül saldırılarını bir daha yaşatmasın.
Allah milletimize 12 Eylül ve 15 Temmuz benzerlerini göstermesin.

Sosyal Medyada Paylaşın:
Önceki Yazı

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

E-Gazete Arşivi