Emniyet ve Jandarma 12 hırsızlık olayını aydınlattı

Emniyet ve Jandarma 12 hırsızlık olayını aydınlattı

Afyonkarahisar İl Jandarma Komutanlığına bağlı Suç Araştırma Timi (JASAT) ve Afyonkarahisar İl Emniyet Müdürlüğü ekipleri tarafından 2 aylık çalışma sonucunda 12 hırsızlık olayı aydınlatıldı

 

Afyonkarahisar İl Jandarma Komutanlığı ve İl Emniyet Müdürlüğü ekiplerinin sorumluluk bölgesinde meydana gelen hırsızlık şüphelisi kişilerin takibi ve yakalanması maksadıyla operasyon başlatıldı. 2 aylık sürede polis ve jandarma ekipleri tarafından yapılan detaylı araştırmalar sonucunda 12 ayrı hırsızlık olayı aydınlatıldı.
Emniyet ve Jandarma ekipleri tarafından düzenlenen operasyonlarda şüpheliler B.U., C.A., M.A. ve R.A. kullandıkları araç içerisinde yakalandı. Araç içerisinde ve şüpheli kişilerin üzerinde yapılan aramalarda 1 adet ruhsatsız av tüfeği ve bu tüfeğe ait fişekler ele geçirildi.
Öte yandan şüphelilerin alınan ifadelerinde Sinanpaşa ve Çay İlçelerinde çalınan motosikletlerin şüpheli C.A.’ya ait evde olduğu tespit edilirken, bahse konu motosikletler mağdurlara teslim edildi. Yakalanan şüpheliler, B.U., C.A., M.A. ve R.A. hakkında yasal işlem başlatılırken, sevk edildikleri adli makamlarca tutuklanarak cezaevine gönderildiler.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

E-Gazete Arşivi