Düşmez’den destek çağrısı

Düşmez’den destek çağrısı

Türkiye Amatör Spor Kulüpleri Konfederasyonu (TASKK) Genel Başkanı Ali Düşmez, Amatör Spor Kulüpleri Federasyonlarına (ASKF)
gönderdiği mesajla ASKF’lere, kulüplere, il temsilciliklerine ve sivil toplum kuruluşlarına “Biz Bize Yeteriz Türkiyem” milli dayanışma kampanyasına yardım çağrısında bulundu

 

Afyonkarahisar Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu’na da gönderilen mesajda “ASKF Baş-kanlarımızın dikkatine” başlığı ile çağrı yapıldı. TASKK Genel Başkanı Ali Düşmez imzasının yer aldığı iki masajda şu ifadeler kullanıldı:
“Cumhurbaşkanımızın başlattığı ve Konfederasyon olarak bizim de katıldığımız “Biz Bize Yeteriz Türkiyem” Milli Dayanışma Kampanyası’na yardım yapacak olan ASKF’lerimizin, kulüplerimizin, il temsilciliklerimizin yaptığı yardım ile ilgili dekont suretinin Konfederasyo-numuza whatsap ile gönderilmesini rica ederiz. Bu kampanyaya amatörler olarak ne yapıldığının bilinmesi açısından önemlidir.”
“Cumhurbaşkanımızın başlattığı “Biz Bize Yeteriz Türkiyem” Milli Dayanışma Kampanyası’na Türkiye’nin sporda en büyük Sivil Toplum Kuruluşu olarak bizde varız. Bu konuda kurumsal ve şahsi olarak arkadaşlarımızın da imkanları ölçüsünde aşağıda yazılı banka hesaplarına kampanyaya destek olmaya davet ediyorum. Sağlıklı ve mutlu günler di-leklerimle.” >> Ali Fuat GÜÇLÜER’in Haberi

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

E-Gazete Arşivi