Demir ve ekibi Başkan seçildi

Demir ve ekibi Başkan seçildi

Yeniden Refah Partisi İhsaniye İlçe Başkanlığı kongresine tek aday ve liste olarak katılan Süleyman Demir ve ekibi göreve seçildi

 

Yeniden Refah Partisi İhsaniye İlçe Başkanlığının olağan seçimli genel kurul toplantısına; Yeniden Refah Partisi İl Başkanı İbrahim Derviş Suna, Eskişehir İl Başkanı Osman Mandacı, CHP İhsaniye Belediye Başkanı Tunay Türkmen, Yeniden Refah Partisi İl Başkan Yardımcıları, Gençlik Kolları üyeleri ve partililer katıldı.
Genel kurul toplantı divanı; Av. İbrahim Köken’in Başkanlığında Hasan Bülbül, Ahmet Küccük ve Mustafa Sunay’dan oluştu. Yeniden Refah Partisi Eskişehir İl Başkanı Osman Mandacı merhum Necmettin Erbakan’ın anılarından söz ederek, Milli Görüş davasına yönelik paylaşımlarda bulundu. Partinin Afyonkarahisar İl Başkanı İbrahim Derviş Suna yaptığı konuşmada, siyasetin insanlığın kurtuluşu için, yapılması halinde ibadet olacağını belirtti. Suna, “İşte bizim Milli Görüş siyasetimiz, Yeniden Refah siyaseti böyle bir siyasettir. Her şeyin başı adaletle başlar. Adalet olmazsa devlet olmaz. Adalet olmazsa huzur olmaz. Adalet olmazsa yaşanabilir bir Türkiye olmaz. Tarımda Türkiye’mizin ve Afyonkarahisar’ın birçok önemli sorunu bulunmaktadır. Bunların başında tarımda çiftçimizin yaşadığı sıkıntılar gelmektedir. Tarımda yaşanan sıkıntılar biran önce giderilmelidir. Tarımsal amaçlı kullanılan mazottan yüksek oranda ÖTV alınmasından vazgeçilmelidir.” dedi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

E-Gazete Arşivi