Bozkurt’tan hem malzeme hem moral desteği

Bozkurt’tan hem malzeme hem moral desteği

Şuhut Belediye Başkanı Recep Bozkurt Şuhut Belediye Hisarspor’un antrenmanına katıldı. Başkan Bozkurt antrenmandan önce de takıma gelen malzemeleri inceleri

 

Oyuncuları tebrik eden Başkan Başkan Bozkurt, “Hepinizle gurur duyuyoruz. Hepiniz Şuhut’un çocuğusunuz, dışarıda boş işlerle uğraşmaktansa kulüpte vaktinizi geçiriyorsunuz. Bizim de amacımız buydu. Gençlerimizi kötü alışkanlıklardan uzak tutup spora yönlendirmek. İçinizden arkadaşlarınızı Süper Lig ve 1. Lig takımlarından izleyenler olmuş gurur duyduk sizin adınıza. Neden Şuhut’tan bir Cenk Tosun, Emre Belezoğlu veya Selçuk çıkmasın. Hepinize kolaylıklar diliyorum arkadaşlar.” dedi.
Başkan Bozkurt bir süre antrenmanı izledikten sonra stattan ayrıldı.
BOZKURT’TAN TAKIMA MALZEME DESTEĞİ
Şuhut Belediye Başkanı Recep Bozkurt’un talimatlarıyla Şuhut Belediye Hisarspor’a iç saha, deplasman, şort, deplasman eşofman takımı, iç saha eşofman takımı, tozluk, eldiven ve daha bir çok sporcu malzemesi alındı. Başkan Bozkurt alınan bütün malzemelerin en kaliteli malzemeler olduğunu vurgulayarak, “Çocuklarımıza daha niceleri feda olsun yeter ki sokakta boş işlerle uğraşmayıp antrenmanlarına düzenli gelen sağlıklı ve başarılı birer sporcu olsunlar. Bundan önce olduğu gibi bundan sonra da kulübümüze desteğimiz sürecek.” dedi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

E-Gazete Arşivi