Himmet Kasal
Himmet  Kasal
H.kasal@kocatepegazetesi.com
BİRAZ SAMİMİYET!
  • 0
  • 148
  • 07 Mayıs 2020 Perşembe
  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
  • +
  • -

Ülkece zor günlerden geçiyoruz. Daha nice zor günlerinde üstesinden geldik, yine de geleceğiz, gelmeliyiz.
Bizi biz yapan değerlerimize sahip çıkarsak daima ileri gideceğimiz aşikardır.
Dünyadaki bütün olaylar Hak ile batılın çarpışmasının tezahüründen çıkar.
Batı medeniyeti oldum olası İslam Medeniyetinin karşısında olmuş, zaman zaman TRUVA atları kullanarak değerlerimize saldırmıştır ve saldırılarını sürdürüyor.
DİYANET İŞLERİ BAŞKANINA
SALDIRI DOĞRUDAN İSLAM’ADIR!
Ramazan’ın ilk Cuma’sında Prof. Ali Erbaş; “İSLAM ZİNA’YI EN BÜYÜK HARAMLARDAN SAYMIŞTIR. LUTLİĞİ, EŞCİNSELLİĞİ LANETLİYOR. Nedir bunun hikmeti? HASTALIKLARI BERABERİNDE GETİRMESİ VE NESLİ ÇÜRÜTMESİDİR. Bunun HİKMETİ, yılda yüzbinlerce insanın, GAYRİMEŞRU VE NİKAHSIZ HAYATIN İSLAMÎ LİTARÜTÜRDEKİ ismi ZİNA olan bu büyük haramın sebeb olduğu HIV VİRÜSÜNE maruz kalmasıdır. Geliniz bu tür kötülüklerden insanları korumak için birlikte MÜCADELE EDELİM” demiştir.
Sayın ALİ ERBAŞ görevini yerine getirmiştir.
NEDİR BU KOPARILAN FIRTINA?
ANKARA ve İZMİR BAROLARI derhal harekete geçerek; Başkan nezdinde İslam’a saldırıya geçmişlerdir. Dedikleri de şudur; “Sesi ÇAĞLAR ötesinden gelen bu şahsın Devlet Kurumu’nun başında oturup söylemini kutsal değerler üzerinde inşa ederek Halkı kin ve düşmanlığa tahrik etmesindeki kan kokan cüreti sebebiyledir”
Lutiliği, eşcinselliği çarpık ilişkileri dinimiz açısından eleştirmek neredeyse büyük suç oldu.
Ankara Barosu bildirisinin kaynağının İSTANBUL ANLAŞMASININ 3. MADDESİ olarak açıkladı. Bu madde kadın erkek ayrımını reddeden cinsiyet eşitliğinden bahseden bir içeriktedir. Aile içinde Baba oğula, ana kızına; bey eşine nasihat bile veremez. Eğer verirse karşı taraf isterse konuyu yargıya taşıyabilecektir.
21. yüzyılda bu toplumun dönüşümü ve değişimiyle uğraşılıyor. İki kadın, iki erkek birbiriyle evlenip aile olacakmış, bu ne menem bir iştir? Bu ne insani ne de İslami’dir. Bu Müslüman ülkede finansörü SOROS olan TÜRK AİLE yapısını YOK ETME PROJESİdir.
Cumhurbaşkanı, MHP genel başkanı ve vekiller İslamiyet’i değil; ALİ ERBAŞ’I yedirmeyiz MODUNDA twetler attılar. ERBAŞ yerinde kaldı MÜCADELE BİTTİ gibi bir durum kabul edilemez. Fertler geçici KURUMLAR Kalıcıdır. Gözden kaçırılan İSTANBUL SÖZLEŞMESİ’dir.
Türkiye Bu anlaşmayı 14 MAYIS 2012’de imzalamış 1 Ağustos 2014’de yürürlüğe girmiştir. EN İLGİNÇ OLANI da 246 oya karşı 0 oyla kabulüdür.
İSTANBUL SÖZLEŞMESİ (Avrupa Birliği sözleşmesi) güya kadınlara yönelik şiddet ve ev içi şiddetin önlenmesi gibi masumane bir şekilde sunuluyor. Az ilerisinde LGBT’lilere (Lezbiyen, Gay, Biseksüel, Transgenderi) koruma ve eşitlik getiriliyor.
EY DİYANET, MİLLİ EĞİTİM, AİLE’den sorumlu olanlar, Cumhurbaşkanımız, CHP-MHP-İYİ PARTİ ve iyi niyetli diğer vatandaşlarımız. Hep birlikte bu yanlıştan dönelim. İSTANBUL ANLAŞMASINI tanımadığınız, yürürlükten kaldırıldığını cümle aleme ilan etmek için BİRAZ SAMİMİYET gösteriniz.
Yarın Camide İslam’ı anlatamama, evlatlarımıza nasihat edememe durumuna düşmeyelim. Bu önemli mücadelede Aykut Edibali’ler, Ahmet Şimşirgiller, Yusuf Olgun, Ebubekir Sofuoğlu, Sema Maraşlı’lara sosyal medyadan gerçeği anlatmaya çalışan millet evlatlarına destek olalım.

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • YENİ
  • YORUM