Başkanlar istişare etti

Başkanlar istişare etti

Sinanpaşa İlçesi’ne bağlı belediye başkanları, Küçükhüyük Belediye Başkanı Necip Nergiz’in ev sahipliğinde istişare toplantısında bulundular

Sinanpaşa İlçesi’ne bağlı belediye başkanları 7. kez bir araya gelerek istişare toplantısında bulundular. Birlik ve beraberliğin 7. buluşmasının ev sahipliğini Küçükhüyük Belediye Başkanı Necip Nergiz yaptı. Toplantıya BBP İl Başkanı Cemil Çoker misafir olarak katıldı. İstişare toplantısına Sinanpaşa Belediye Başkanı Erdal Karaman, Ahmetpaşa Belediye Başkanı Eyüp Yakan, Akören Belediye Başkanı Hacı Candan, Düzağaç Belediye Başkanı Muammer Işıklı, Kırka Belediye Başkanı Bekir Uykan, Kılıçarslan Belediye Başkanı Halil Çelebi, Serban Belediye Başkanı Vedat Köse, Taşoluk Belediye Başkanı Hüseyin Çalış, Tınaztepe Belediye Başkanı Adem Yetişkin, Akharım Belediye Başkanı Eşref Ünsal, İlçe Başkanları ve İl Genel Meclis üyeleri katıldı.
Toplantıya ev sahipliği yapan Küçükhüyük Belediye Başkanı NecipNergiz, Sinanpaşa Ovasına en iyi hizmeti sunmak için birlik ve beraberlik içinde çalıştıklarını söyledi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

E-Gazete Arşivi