Ali Zeybek dualarla uğurlandı

Ali Zeybek dualarla uğurlandı

Afyonkarahisar Belediye Başkanı Mehmet Zeybek’in hayatını kaybeden babası Ali Zeybek, (89) İmaret Camii’nde ikindi namazına müteakip kılınan cenaze namazının ardından toprağa verildi

 

Bir süredir tedavi gördüğü Afyonkarahisar Devlet Hastanesi’nde önceki gece geç saatlerde vefat eden Afyonkarahisar Belediye Başkanı Mehmet Zeybek’in babası Ali Zeybek, baba ocağı Çayırbağ Kasabasında toprağa verildi.
Merhum Ali Zeybek’in cenaze namazı önce İmaret Camii’nde, daha sonra da baba ocağı Çayırbağ Kasabasında kılındı. İmaret Camii’nde kılınan cenaze namazı Başkan Zeybek’in kız kardeşinin oğlu Zülali Camii İmam Hatibi Yavuz Selim Yasan tarafından kıldırıldı.
İmaret Camii’nde düzenlenen cenaze namazına Afyonkarahisar Valisi Mustafa Tutulmaz, AK Parti Afyonkarahisar Milletvekilleri Prof. Dr. Veysel Eroğlu, Av. Ali Özkaya, Av. İbrahim Yurdunuseven, İkmal ve Garnizon Komutanı Tuğgeneral Osman Alp, İl Jandarma Komutanı Albay Hamza Çömez, İl Emniyet Müdürü Gürsel Yıldız, İl Genel Meclisi Başkanı Burhanettin Çoban, AK Parti İl Başkanı Hüseyin Sezen, Askeri Erkân, bürokratlar, kamu kurum ve kuruluşları ile sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri, Siyasi Parti Temsilcileri, işadamları, esnaf ve sanatkarlar, Belediye personeli, merhum Ali Zeybek’in sevenleri ile toplumun tüm kesimlerinden çok sayıda Afyonkarahi-sarlı katıldı.
Belediye Başkanı Mehmet Zeybek, cenaze namazı öncesi taziyeleri gün boyu oğlu Ali Zeybek’in çalışma ofisinde kabul etti. Başta il protokolü olmak üzere Başkan Zeybek’e başsağlığı dileklerini için akın eden Afyonkarahisarlılar, Başkan Zeybek’in acısını paylaşarak Zeybek Ailesine taziyelerini iletti.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

E-Gazete Arşivi