Afyon’un imar ve şehircilik sorunları masaya yatırıldı

Afyon’un imar ve şehircilik sorunları masaya yatırıldı

Belediye Başkanı Mehmet Zeybek, Mimarlar Odası Başkanı Süleyman Bircan’ın davetlisi olarak Mimarlar Odası tarafından her ay düzenlenen istişare toplantısına katıldı

 

Meslek Odası Başkanlarının katıldığı toplantıda imar ve şehircilik konuları ile şehrin sorunları masaya yatırılarak görüş alışverişinde bulunuldu.
“İNŞAAT SEKTÖRÜNDEN GELEN BAŞKAN BÜYÜK BİR AVANTAJ”
Mimarlar Odası Başkanı Süleyman Bircan’ın ev sahipliğinde düzenlenen toplantıya Makine Mühendisleri Odası, İnşaat Mühendisleri Odası, Elektrik Mühendisleri Odası, Harita Mühendisleri Odası, TÜMSİAD, MÜSİAD, Ticaret Odası’nın proje grubu, müteahhit gurubu temsilcileri ile Ruhsat İskan Birim Sorumlusu Benol Kaplan katıldı. Belediye Başkanı Mehmet Zeybek’i ağırlamaktan duydukları memnuniyeti ifade eden Mimarlar Odası Başkanı Süleyman Bircan, inşaat sektöründen gelen Başkan Zeybek’in kendileri için büyük bir avantaj olduğunu söyleyerek bilgi, birikim ve tecrübelerinden faydalanmak istediklerini söyledi.
“İŞBİRLİĞİ İÇERİSİNDE HAREKET EDİYORUZ”
Başkan Zeybek ise Afyonkarahisar Belediyesi olarak sivil toplum örgütleri ve odalarla daima işbirliği içinde hareket ettiklerini söyleyerek Mimarlar Odası’na bağlı meslek odalarının her türlü talep, görüş ve önerilerine açık olduklarını ifade etti.
Toplantıda meslek odası başkanları Başkan Zeybek’e sektörün sorunlarını ileterek çözüm yolları üzerinde görüş alışverişinde bulundular.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

1 Yorum

  1. Ben 44 yaşındayım benim babam 65 yaşında babamda uzun çarşı alış veriş yapmış bende yaptım benim bu gidişinen çocuklarında buraya gidecek Afyon bir çarşı yok Afyon küçük sanayi duruyor bu yıkıp veya başka yere afyona yakışır bir çarşı yapılması gerekmektedir

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

E-Gazete Arşivi