Afyonkarahisar yeni hizmet  ve eserlerle tanışacak

Afyonkarahisar yeni hizmet ve eserlerle tanışacak

Afyonkarahisar Belediye Başkanı Mehmet Zeybek, Ankara’da Afyonkarahisar’a yapılacak yatırımlar hakkında bir dizi temasta bulundu. Başkan Zeybek, “Güzel şehrimiz yeni hizmet ve eserlerle tanışmaya devam edecek” dedi

Belediye Başkanı Mehmet Zeybek, Ankara temaslarında ilk olarak Toplu Konut İdaresi (TOKİ) Başkan Yardımcısı Dursun Baştürk’ü ziyaret ederek, Afyonkarahisar için yapılacak projelerle ilgili konularda istişârelerde bulundu. Başkan Zeybek, daha sonra Cumhurbaşkanlığı Strateji ve Bütçe Başkanı Naci Ağbal’ı makamında ziyaret ederek Afyonkarahisar’a yapılacak yatırımlar ve projeler hakkında görüş alışverişinde bulundu.
Zeybek, Ankara temasları kapsamında Kültür ve Turizm Bakan Yardımcısı Ahmet Misbah ile de bir araya gelerek, Afyonkarahisar Belediyesi’nin projeleri ve yatırımları hakkında istişarede bulundu.
“ANKARA TEMASLARIMIZ
MEYVELERİNİ VERİYOR”
Ankara’daki ziyaretlerini değerlendiren Başkan Zeybek, “Hamdolsun Ankara’da yaptığımız temaslar meyvelerini veriyor. İnşallah güzel şehrimiz yeni hizmet ve eserlerle tanışmaya devam edecek. Memleketimize hizmet etme ve eser kazandırma noktasında temaslarımıza hız kesmeden devam edeceğiz.” ifadelerini kullandı.
>> Burak AYDIN’ın Haberi

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

E-Gazete Arşivi