“2023 seçimlerine hazırlıklarımız başladı”

“2023 seçimlerine hazırlıklarımız başladı”

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Teşkilat Başkanı Erkan Kandemir, 81 ilin il başkanları ile video konferansla görüşme yaptı. AK Parti İl Başkanı Av. Hüseyin Sezen ile de görüşen Kandemir, delege seçimleri hakkında bilgi aldı

 

AK Parti Afyonkarahisar İl Başkanı Av. Hüseyin Sezen, önceki gün akşam yönetim kurulu toplantısının ardından, İl Başkanlığında AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Teşkilat Başkanı Erkan Kandemir ile video konferans yoluyla görüşme yaptı.
“CUMHURBAŞKANIMIZ 31 MART SEÇİMLERİ İÇİN TEŞEKKÜR ETTİ”
Sezen görüşmesinde, hafta sonu gerçekleşen ve devam eden delege seçimleri ile ilgili bilgi verdi. Delege seçimlerine partililerin yoğun bir teveccüh gösterdiğini kaydeden Sezen, hedeflerinin 2023 seçimleri olduğunu ve bu konuda da hazırlıklara başladıklarını ifade etti. Sezen, “Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan, 31 Mart seçimleri neticesi dolayısıyla teşkilatlarımıza teşekkür etti. Mahcup olmamak ve bu bayrağı daha yükseğe taşımak adına biz o seçimin hemen ardından sahaları boş bırakmadık. Afyonkarahisar’da merkez ilçe dahil 12’si ilçe, 34 belediyeye AK Parti bayrağını astık. Fırsat buldukça esnaflarımızı ziyaret ediyor, belediyecilik ve hükümetin hizmetleri hakkında görüş alışverişinde bulunuyoruz.” dedi.
81 ilin il başkanları ile yapılan görüşme, gece geç saatlere kadar devam etti.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

E-Gazete Arşivi