2020  Sevgi Yılı Projesinde gönül  köprüleri kuruluyor: Vatandaşla devletin  gönül bağları güçlendiriliyor

2020 Sevgi Yılı Projesinde gönül köprüleri kuruluyor: Vatandaşla devletin gönül bağları güçlendiriliyor

Afyonkarahisar Valiliği koordinesinde 2020 Sevgi Yılı Projesi kapsamında gönül köprüleri kurulmaya devam ediyor. Bu kapsamda; Sevgi Evleri, Çocuk Evleri, yaşlı, dul ve yetim, bakıma muhtaç aileler evlerinde ziyaret edildi

13 Mart itibariyle hayata geçirilen ve bir yıl süreyle 12 ay 12 tema çerçevesinde çeşitli etkinliklerle devam edecek projenin Temmuz ayı temasında “Nezaket ve Tebessüm” konuları işleniyor.
Yüzlerdeki gülümsemeyi artırmak, gönüller inşa etmek ve toplumsal bağları daha da güçlendirmek amacıyla Vali Gökmen Çiçek koordinesinde il merkezi ve tüm ilçelerde Belediye Başkanı Mehmet Zeybek, Vali Yardımcıları, Kaymakamlar, kurum amirleri tarafından Sevgi Evleri, Çocuk Evleri, yaşlı, dul ve yetim, bakıma muhtaç aileler evlerinde ziyaret edildi.
Ziyaretlerde ihtiyaçları sorulan ve varsa bir istek ve talepleri dinlenen yaşlı, dul, yetim ve bakıma muhtaç vatandaşlar, mutluluklarını ifade ederek, ziyaretleri için başta Vali Gökmen Çiçek olmak üzere, Belediye Başkanı Mehmet Zeybek, Vali Yardımcıları, Kaymakamlar ve tüm il/ilçe müdürlerine teşekkürlerini sundular.
“VATANDAŞLARIMIZIN GÜLÜMSEMESİ
EN BÜYÜK ZENGİNLİĞİMİZ”
Sevginin birleştirici ve her kapıyı açabilme gücüne dikkat çeken Vali Gökmen Çiçek, “Sevgi bilincini, sevginin bütünleştirici gücünü hâkim kılmak, gelecek nesillere aktarmak ve yaymak istiyoruz. Afyonkarahisar’daki sevgi kültürünün Türkiye ve dünyaya örnek rol model olabilmesini sağlamak için böyle güzel bir proje hayata geçirildi ve 4 aydır farklı temalar üzerinde projemiz devam ediyor. Sevgi iyiliğin ve güzelliğin yol haritasıdır. Zor dönemlerden geçiyoruz. Sevgi diline, birbirimize destek olmaya en çok ihtiyaç duyduğumuz dönemlerdeyiz. Vatandaşlarımızın yüzlerindeki gülümsemeye sebep olabilmek, onların huzurla yaşayabilmelerini sağlamak, devletimizle gönül bağlarını daha da güçlendirebilmek bizim en büyük zenginliğimiz olacaktır. Ben projemize destek veren Belediye Başkanımıza, Vali Yardımcılarımıza, Kaymakam-larımıza, tüm müdürlerimize teşekkür ediyorum.” dedi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

E-Gazete Arşivi